Kategorijos
Pirkinių krepšelis

Öökapid

Bränd: Premium Mudel: 240080
Öökapil saate magamistoas vajalikke esemeid hoida. Moodne disain on täiuslikus tasakaalus teie toa stiili ja funktsiooniga.Komplekti kuulub 2 öökappi.Värvus: mustMaterjal: MDF + puitlaastplaatMõõdud: 40 x 30 x 39 cm (P x L x K)Komplekti kuulub 2 öökappi..
69.00€
Bränd: Premium Mudel: 240079
Öökapil saate magamistoas vajalikke esemeid hoida. Moodne disain on täiuslikus tasakaalus teie toa stiili ja funktsiooniga.Komplekti kuulub 2 öökappi.Märkus: mööbliese on käsitsi valmistatud, puidust ja värvitud, seega võib leiduda väikesi defekte. Värvus: pruun ja valgeMaterjal: MDF + puitlaastplaa..
83.00€
Bränd: Premium Mudel: 240561
Valge 2 sahtliga öökapp on lihtsa, ent elegantse disainiga ning see sobib nii voodi kõrvale kui elutuppa telefonialuseks. All olevad kaks sahtlit pakuvad küllaldaselt hoiuruumi teie asjade jaoks, aidates esemeid korras ja käeulatuses hoida. Vastupidavast kerge kaaluga MDFist ja kvaliteetsest männi..
89.00€
Bränd: Premium Mudel: 241643
Kahe sahtliga antiikstiilis taastatud puidust öökapis on küllaldaselt hoiuruumi ning see aitab asju korras hoida. Toekale pealispinnale saate panna vaasi või kaunistusi. Öökapp on valmistatud taastatud puidust, muutes iga kapi ainulaadseks ja teistest natuke erinevaks. Taastatud puidust mööblil on e..
155.00€
Bränd: Premium Mudel: 241674
Kvaliteetne kolme sahtliga öökapp lisab teie magamistuppa maalähedast sarmi. Öökapil on mugav raamatuid, lampi ja muud vajalikku hoida. Tammepuust öökapp on maalähedase stiiliga ja väga vastupidav.Materjal: tammVärvus: pruunMõõtmed: 40 x 30 x 54 cm (L x S x K)3 sahtlitSujuvalt liikuvad käepidemetega..
90.00€
Bränd: Premium Mudel: 241715
Vanamoeline taastatud tiikpuust öökapp on stiilne, aga tänu ruumikale sahtlile ja riiulile ka väga praktiline. Saab kasutada sektsioonina, konsoollauana, lisalauana, lauapikendusena jms. Suurepärane lisandus teie magamistuppa. Öökapp on valmistatud taastatud puidust, muutes iga kapi ainulaadseks ja ..
74.00€
Bränd: Premium Mudel: 242039
Sahtli ja lihtsa, ent elegantse disainiga öökappi saab kasutada öökapi või telefonialusena. Sahtlis ja riiulil saab väiksemaid esemeid organiseeritult ja käeulatuses hoida. Tugevast vineerist ja kvaliteetsest paulownia puidust hõlpsalt puhastatav öökapp on väga vastupidav ja vajab vähest hooldust.Ma..
48.00€
Bränd: Premium Mudel: 242234
Kolme sahtliga kummut on tagasihoidliku, kuid stiilse disainiga ning elegantsete dekoratiivsete mustritega ja seda saab kasutada ka öökapina või telefonialusena. Kummut on teie elutoale, puhkeruumile või magamistoale praktiliseks ning dekoratiivseks täienduseks. Suur lauaplaat on ideaalne koht, kuhu..
68.00€
Bränd: Premium Mudel: 242238
Kolme sahtliga öökapp on tagasihoidliku, kuid stiilse disainiga ning elegantsete dekoratiivsete erinevat värvi mustritega ja seda saab kasutada ka kummutina. Öökapp on teie elutoale, puhkeruumile või magamistoale praktiliseks ning dekoratiivseks täienduseks. Suur lauaplaat on ideaalne koht, kuhu pan..
75.00€
Bränd: Premium Mudel: 242875
Lisage oma koju Prantsuse maalähedase stiiliga öökappidega maalähedast stiili! Neid saab kasutada ka telefonialustena, puhvetkappidena, väikeste kappidena, sahtlikappidena, hoiuskappidena, öökappidena, magamistoakappidena, küljelauana, küljekapina, jne. Kompaktsetel kappidel on 2 sujuvalt liikuvat s..
96.00€
Bränd: Premium Mudel: 242885
Klassikalise Prantsuse maalähedase stiiliga šikid öökapid lisavad maalähedast stiili teie magamistuppa, elutuppa või puhkeruumi. Neid saab kasutada ka telefonialustena, puhvetkappidena, väikeste kappidena, sahtlikappidena, hoiustuskappidena, öökappidena, magamistoa kappidena, küljelauana, küljekapin..
90.00€
Bränd: Premium Mudel: 242887
Klassikalised Prantsuse maalähedase stiiliga öökapid lisavad teie magamistuppa, elutuppa või puhketuppa maalähedast sarmi. Neid saab ka kasutada telefonialustena, puhvetkappidena, väikeste kappidena, sahtlikappidena, hoiustuskappidena, magamistoa kappidena jne. Mõlemal kapil on kaks sujuvalt liikuva..
91.00€
Bränd: Premium Mudel: 243160
See silmatorkav kahest kapist koosnev sahtlitega kappide komplekt saab teie elutoa, puhketoa või magamistoa keskpunktiks. Seda saab kasutada ka telefonialuse, külgkapi, väikese kapi, öökapi, hoiukapi, lugemislaua, öölaua, magamistoakapi, otsalaua või otsakapina. Sahtlitega kappidel on mõlemal kaks ..
94.00€
Bränd: Premium Mudel: 243176
Meie kvaliteetne lihtsa, kuid stiilse disainiga öökapp täiustab teie magamistuba, elutuba või puhketuba. Tugevast akaatsiapuidust ja kvaliteetsest MDFist asjatundlikult meisterdatud öökapp on väga tugev ja vastupidav. Kompaktsel kapil on sujuvalt töötav sahtel, kus on piisavalt ruumi, et hoida väiks..
82.00€
Bränd: Premium Mudel: 243968
Mattviimistlusega toekast puidust öökapp lisab teie sisekujundusele vanaaegset hõngu. Sahtli ja kapiosaga öökapp sobib kasutamiseks ka lisalaua või telefonialusena. Vastupidav kapipealne on suurepärane koht äratuskella, lugemislambi, raamatute jms hoidmiseks või pildiraamide või muude dekoratiivesem..
92.00€
Bränd: Premium Mudel: 243970
India stiilis öökapp on valmistatud mangupuidust ning lisab teie sisekujundusele vintage-hõngu. Suure kapiosaga öökapp sobib kasutamiseks ka otsalauana või telefonialusena. Vastupidav kapipealne on suurepärane koht äratuskella, lugemislambi, raamatute jms hoidmiseks või pildiraamide või muude dekora..
103.00€
Bränd: Premium Mudel: 243971
Mattlakiga toekast akaatsiapuidust öökapp lisab teie sisekujundusele vanaaegset hõngu. 2 sahtliga öökappi saab kasutada ka lisalaua või telefonialusena. Vastupidav kapipealne on suurepärane koht äratuskella, lugemislambi, raamatute jms hoidmiseks või pildiraamide või muude dekoratiivesemete esitlemi..
93.00€
Bränd: Premium Mudel: 244487
Puidust öökapp on suurepärane valik, kui soovite lisada oma kodu sisekujundusse maalähedast hõngu. Kahe sahtliga öökappi saab kasutada ka lisalaua või telefonialusena. Öökapp on valmistatud taaskasutatud puidust, millel on erinevate puitude omadused, näiteks mahagoni, tiikpuu, mangopuu, akaatsia jne..
90.00€
Bränd: Premium Mudel: 244504
Antiikstiilis öökapp on elegantse disainiga, mis lisab teie tuppa erudeeritud nooti. Öökapp on valmistatud tugevast taaskasutatud puidust, millel on erinevate puiduliikide, näiteks mahagoni, tiigipuu, mangopuidu, akaatsia jms omadusi. Materjali autentsuse kohta annavad tunnistust augud, mille on jät..
121.00€
Bränd: Premium Mudel: 244835
Ainulaadne öökapp lisab värvi, mis tõstab esile teie magamistoa sisekujundust. Öökapp on valminud käsitööna mangopuidust, mis on ühtlasi vastupidav ja kaunis, ning meisterlik valmistus täiendab selle võrratut retrostiili. Iga protsessi etappi on tehtud suure hoolega, olgu selleks lihvimine, värvimin..
128.00€
Bränd: Premium Mudel: 244834
Ainulaadne öökapp lisab värvi, mis tõstab esile teie magamistoa sisekujundust. Öökapp on valminud käsitööna mangopuidust, mis on ühtlasi vastupidav ja kaunis, ning meisterlik valmistus täiendab selle võrratut retrostiili. Iga protsessi etappi on tehtud suure hoolega, olgu selleks lihvimine, värvimin..
137.00€
Bränd: Premium Mudel: 244845
Öökapil on lahe tööstuslik välimus ning sellest saab suurepärane lisa teie magamisuppa. Öökapp on valmistatud toekast mangupuidust, millele on antud lihvimise, värvimise ja lakkimisega kaunis viimistlus ja peene välimus. Kaunid puidukiud teevad iga mööblieseme unikaalseks ja teistest mõnevõrra erine..
109.00€
Bränd: Premium Mudel: 244994
Lahe tööstuslikus stiilis öökapp on suurepäraseks lisaks teie magamistuppa. See koosneb betoonist raamist, millel on akaatsiapuidust sahtlid ning terasest jalad, mis täiustavad veelgi selle tööstuslikku stiili. Vastupidav kapipealne on ideaalne äratuskella, lugemislambi, raamatute või pildiraamide j..
105.00€
Bränd: Premium Mudel: 245740
Erudeeritud retrodisainiga kvaliteetsed öökapid on teie magamistoale suurepäraseks lisaks, ent neid saab kasutada ka stiilsete laudadena elutoas või koridoris. Tugevast akaatsiapuidust ja kvaliteetsest MDFist öökapid on väga tugevad ja vastupidavad. Kummalgi öökapil on riiul ja sahtel, milles on kül..
146.00€
Bränd: Premium Mudel: 245739
Erudeeritud retrodisainiga kvaliteetne öökapp on teie magamistoale suurepärane lisa, ent seda saab kasutada ka stiilse lauana elutoas või koridoris. Tugevast akaatsiapuidust ja kvaliteetsest MDFist öökapp on väga tugev ja vastupidav. Öökapil on riiul ja sahtel, milles on küllaldaselt ruumi multimeed..
80.00€
Bränd: Premium Mudel: 245771
Retrostiilis öökapp õhkab maalähedast sarmi, mis on teie magamistoale kaunis lisa. Tugev ja vastupidav öökapp on valmistatud toekast kuusepuidust. Sellel on vastupidav lauaplaat ja kaks sahtlit, kus on piisavalt ruumi erinevate asjade, näiteks raamatute, prillide, pultide jms organiseerituna ja käeu..
93.00€
Bränd: Premium Mudel: 245916
Taastatud puidust öökapp on teie kodule praktiline ja dekoratiivne lisa. Seda saab kasutada ka puhvetkapina ning taime- või telefonialusena. Kapp on valmistatud tugevast taaskasutatud puidust, mis on saadud vanade lammutusele minevate majade ristpalkidest, põrandatest ja tugitaladest, ning koosneb e..
107.00€
Bränd: Premium Mudel: 246041
Öökapp on teie magamistoale või elutoale suurepärane lisa. Öökapp on valmistatud tugevast akaatsiapuidust, mis muudab selle väga tugevaks ja vastupidavaks. Sahtli esipaneel on värvitud mustaks ja valgeks, andes öökapile ainulaadse ilme. Tugev pealispind sobib suurepäraselt äratuskella, lambi, raamat..
71.00€