Kategorijos
Pirkinių krepšelis

Puhvetkapid

Bränd: Premium Mudel: 240402
Kaunis kummut kaunistab teie magamistuba või elutuba! Kvaliteetsest puidust valmistatud lihvitud kummut mahutab teie asju ja kaunistab kodu. Hõlpsalt liigutatavas ja vastupidava konstruktsiooniga väärtuslikus vintage-mööbliesemes on küllaldaselt hoiuruumi ning sellel on kaunistatud sahtlinupud. Laua..
180.00€
Bränd: Premium Mudel: 240403
Stiilne kapp sobib teie koju suurepäraselt. Kapp on valmistatud vastupidavast ja kergest MDFist,mis on valgeks värvitud ja millele on antud antiikne välimus. Sellel on üleval kaks riiulit ja all üks sahtel. Mitmekülgne disain muudab selle suurepäraseks mööbliesemeks kööki, kontorisse, vannituppa või..
131.00€
Bränd: Premium Mudel: 241091
Kahe uksega antiikstiilis taastatud puidust kapis on küllaldaselt hoiuruumi ning see aitab asju korras hoida. Toekale pealispinnale saate panna laualambi või kaunistusi. Hoiukapp on valmistatud taastatud puidust, muutes iga kapi ainulaadseks ja teistest natuke erinevaks. Taastatud puidust mööblil ..
206.00€
Bränd: Premium Mudel: 241677
Meie kvaliteetne maalähedase disainiga puidust puhvetkapp täiustab teie elutuba, söögituba, esikut jms. Kummut on valmistatud tugevast tammepuust ja on väga vastupidav. Kolmes sahtlis ja kahes kapis on küllaldaselt hoiuruumi. Väga lihtne kokku panna.Materjal: tammVärvus: pruunMõõtmed: 110 x 33,5 x 7..
216.00€
Bränd: Premium Mudel: 241733
Klassikalise Aasia disainiga kummut on suurepärane vahend igapäevaste esemete korrastamiseks ja hoiustamiseks. Lisaks saab seda kasutada telerialusena. Ainulaadne kummut/telerialus on suurepärane lisa teie magamistoale, elutoale või koridorile. Sektsioonkapil on 8 sektsiooni erinevate esemete hoiust..
168.00€
Bränd: Premium Mudel: 242432
Tagasihoidlik romantiline valge hoiulaud koos punutud korvidega on täiuslik hoiustuslahendus magamistuppa, koridori või vannituppa. Kvaliteetsest materjalist hoiulaual on kolm punutud korvi ja liistudega alumine riiul. Igal korvil on pestav kangast vooder. Põrandast kõrgemad liistud hoidavad esemed ..
121.00€
Bränd: Premium Mudel: 243274
Vintage-stiilis tugevast taastatud puidust valmistatud puhvetkapp lisab teie koju ajatut disaini. Tänu tugevale terasraamile on puhvetkapp väga stabiilne ja vastupidav. Sellel on kolm stabiilset riiulit, kuhu saate panna joogid, puuviljakorvid, potitaimed või muud esemed, mida soovite käeulatuses ho..
149.00€
Bränd: Premium Mudel: 243328
Antiikstiilis taastatud puidust konsoollaud muudab teie toa unikaalsemaks. Täispuidust konstruktsioon muudab selle stabiilseks ja turvaliseks kohaks, kus hoida oma jooke, puuviljakorve või dekoratiivesemeid. Lauda saab kasutada ka abilaua, puhvetkapi, sahtlitega kapi, külgkapina jms. Taastatud puidu..
218.00€
Bränd: Premium Mudel: 243703
Skandinaaviapärase disaini ja unikaalse sulgede ja geomeetriliste mustritega puhvetkapp on teie koju nii praktiliseks kui ka dekoratiivseks täienduseks. Kahe sahtli ja kahe uksega sektsiooniga puhvetkapis on piisavalt ruumi teie raamatute, multimeediaseadmete ja teiste esemete hoidmiseks. Kapi pind ..
102.00€
Bränd: Premium Mudel: 243702
Skandinaaviapärase disaini ja unikaalse metsamustriga puhvetkapp on teie koju nii praktiliseks kui ka dekoratiivseks täienduseks. 2 sahtli ja 2 uksega sektsiooniga puhvetkapis on piisavalt ruumi teie raamatute, multimeediaseadmete ja teiste esemete hoiustamiseks. Kapi pind sobib hästi dekoratiivsete..
104.00€
Bränd: Premium Mudel: 243706
Skandinaaviapärase disaini ja unikaalse metsamustriga puhvetkapp on teie koju nii praktiliseks kui ka dekoratiivseks täienduseks. Kolme sahtli ja kahe uksega sektsiooniga puhvetkapis on piisavalt ruumi teie raamatute, multimeediaseadmete ja teiste esemete hoiustamiseks. Kapi pind sobib hästi dekorat..
136.00€
Bränd: Premium Mudel: 243707
Skandinaaviapärase disaini ja unikaalse sulgede ja geomeetriliste mustritega puhvetkapp on teie koju nii praktiliseks kui ka dekoratiivseks täienduseks. Kolme sahtli ja kahe uksega sektsiooniga puhvetkapis on piisavalt ruumi teie raamatute, multimeediaseadmete ja teiste esemete hoiustamiseks. Kapi p..
145.00€
Bränd: Premium Mudel: 244233
Antiikstiilis taaskasutatud puidust puhvetkapil on üks ruumikas sektsioon ja kolm riiulit, pakkudes teile küllaldaselt hoiuruumi ning aitab asju korras hoida. Toekale pealispinnale saate panna arvuti, tahvelarvuti, raamatuid, vaase või muid kaunistusi. Ükskõik, kas kasutate seda elutoas kapina või m..
193.00€
Bränd: Premium Mudel: 244841
Ainulaadne kummut lisab värvi, mis tõstab teie elutoa sisekujundust tõeliselt esile. Kummut on valminud käsitööna mangopuidust, mis on ühtlasi vastupidav ja kaunis, ning meisterlik valmistus täiendab selle võrratut retrostiili. Iga protsessi etappi on tehtud suure hoolega, olgu selleks lihvimine, vä..
181.00€
Bränd: Premium Mudel: 244893
Praktiline puhvetkapp on teie toa suurepäraseks täienduseks. Puhvetapp on valmistatud puitlaastplaadist. Sellel on üks sahtel ja kahe uksega kapp, kus on palju ruumi erinevate esemete jaoks ning see aitab teie toa korras hoida. Puhvetkapi ümberkukkumise ärahoidmiseks kuuluvad komplekti seinakinnitus..
103.00€
Bränd: Premium Mudel: 244895
Praktiline puhvetkapp on teie toa suurepäraseks täienduseks. Puhvetapp on valmistatud puitlaastplaadist. Sellel on neli sahtlit ja üks kapp, kus on palju ruumi erinevate esemete jaoks ning see aitab teie toa korras hoida. Puhvetkapi ümberkukkumise ärahoidmiseks kuuluvad komplekti seinakinnitustarvik..
129.00€
Bränd: Premium Mudel: 245480
Meie kvaliteetne puhvetkapp on stiilse disainiga ja täiustab teie elutuba, söögituba, esikut jms. Tugevast akaatsiapuidust ja kvaliteetsest MDFist valmistatud kapp on väga tugev ja vastupidav. Sellel on kaks sahtlit ja kaks sektsiooni, kus on piisavalt ruumi raamatute, multimeediavahendite ja muude ..
201.00€
Bränd: Premium Mudel: 245738
Konsoollaud on lihtsa ja stiilse disainiga ning täiustab teie elutuba, söögituba, esikut jms. Konsoollaud on valmistatud tugevast akaatsiapuidust ja kvaliteetsest MDF plaadist. Tänu kompaktsele disainile leiate konsoollauale oma kodus kindlasti koha. Toekas lauaplaat sobib hästi dekoratsioonide, pil..
109.00€
Bränd: Premium Mudel: 245741
Meie kvaliteetne puhvetkapp on stiilse disainiga ja täiustab teie elutuba, söögituba, esikut jms. Toekast akaatsiapuidust ja kvaliteetsest MDF-plaadist valmistatud puhvetkapp on väga tugev ja vastupidav. Sellel on kaks sahtlit ja kaks ust, kus on piisavalt ruumi raamatutele, ajakirjadele, meediasead..
187.00€
Bränd: Premium Mudel: 245735
Meie kvaliteetne puhvetkapp on stiilse disainiga ja täiustab teie elutuba, söögituba, esikut jms. Toekast akaatsiapuidust ja kvaliteetsest MDFist valmistatud puhvetkapp on väga tugev ja vastupidav. Sellel on kolm sahtlit ja kaks ust, kus on piisavalt ruumi raamatutele, meediaseadmetele jms. Sahtlite..
199.00€
Bränd: Premium Mudel: 245754
Puhvetkapp on oma šiki ja elegantse disaini ning puhta valge viimistlusega teie elutoale või muule toale täiuslik lisa. Saab kasutada ka kummutina. Kummut on valmistatud MDFist ja kaunistatud metallist käepidemetega sahtlitel ja ustel. Sellel on 3 sahtlit ja 3 suurt kapiosa, kus on piisavalt ruumi r..
198.00€
Bränd: Premium Mudel: 245778
Retrostiilis kummuti sahtlite esipaneelid on kohvridisainiga ning see on teie elutoale või magamistoale dekoratiivne lisa. Ülistabiilne ja vastupidav puhvetkapp on valmistatud tugevast kuusepuidust. Toekas pealne sobib täiuslikult puuviljakorvide, vaaside või muude dekoratiivesemete hoidmiseks. Saht..
156.00€
Bränd: Premium Mudel: 245909
Tugev mangopuidust lakitud puhvetkapp on teie sisekujundusele dekoratiivne ja praktiline lisa. Seda saab kasutada ka kummuti või hoiukapina. Puhvetkapp on valmistatud käsitsi mangopuidust, mis on tugev, stabiilne, vastupidav ja kaunis ning meisterlik valmistusviis täiendab selle võrratut retrostiili..
166.00€
Bränd: Premium Mudel: 246161
Puhvetkapp on teie sisekujundusele ajatu lisa. Puhvetkapp on valmistatud toekast mangopuidust ning on väga stabiilne ja vastupidav. Mangopuit on tihke ja tugev lehtpuu, mille pinnal on kaunid pruunid või kuldsed triibud ja kontuurid. Kapis on piisavalt ruumi erinevate asjade hoiustamiseks. Puhvetkap..
181.00€
Bränd: Premium Mudel: 246243
Veoautokujuline kummut õhkab maalähedast ja tööstuslikku stiili ning lisab sisekujundusele vanaaegset võlu kodus, antiikstiilis pubis, baaris, kohvikus jne. Toekast mangopuidust lauaplaadi ja tugeva terasraamiga kummutkapp on robustne ja vastupidav. Autentse välimusega veoauto esiosa ja teraskonstru..
194.00€