Kategorijos
Pirkinių krepšelis

Alkoholikapid

Bränd: Premium Mudel: 240698
Gloobust saab avada, et pääseda ligi suurele pöörlevale alkoholikapile, kus on piisavalt ruumi veini, jookide ja klaaside jaoks. Seega saate hoida oma veini ja klaase varjatud ruumis, pääsedes neile samas siiski hõlpsalt ligi. Gloobuse pealispinna ümber on mähitud 16. sajandi merekaartidesse ning si..
71.00€
Bränd: Premium Mudel: 60774
Elegantses gloobusekujulises alkoholikapis saate hoida mitmeid pudeleid ja klaase. Tugevast puidust kappi saab kasutada kodus, kontoris või igal ajal, kui soovite stiilselt külalisi võõrustada. Gloobusekujulisel alkoholikapil on rattad, seega on selle liigutamine lihtne. Sellel on antiikne maailmak..
117.00€
Bränd: Premium Mudel: 240699
Gloobust saab avada, et pääseda ligi alkoholikapile, kus on piisavalt ruumi veini, jookide ja klaaside jaoks. Seega saate hoida oma veini ja klaase varjatud ruumis, pääsedes neile samas siiski hõlpsalt ligi. Lahtivõetava laua ja alusega kapil saate klaase hoida nii laual kui alusel. Gloobuse pealisp..
171.00€
Bränd: Premium Mudel: 241958
Avaldage oma külalistele muljet, serveerides neile veini ja alkoholi sellest kaunist gloobusekujulisest baarikapist! Gloobusekujuline baar sobib suurepäraselt pudelite ja klaaside korrastamiseks. Gloobust on kaunistatud vanaaegse kaardimustriga ning vastupidavast ja kvaliteetsest MDFist stabiilne al..
212.00€
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)